Yeşil ve mavinin bir arada olduğu Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümünün şirin ili Bartın, kuzeyindeki 59 kilometrelik sahil şeridi ile Karadeniz’i çevrelemektedir. Doğusunda Kastamonu, batısında Zonguldak, güneyinde ise Karabük şehirleri ile çevrilidir.

Bartın Sohbet

Ülkemizde deniz trafiğine uygun tek nehir olan Bartın Çay’ı ile hırçın Karadeniz’e ulaşmak mümkündür. Bölge turizminde önemli yer tutan Bartın Irmağı’nı yakından görmek, nereden ve hangi acenteler ile turistik gezi yapabileceğinizi öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sunucumuz Bartın sohbet odasını ziyaret etmektir. Güvenilir sohbetin tek adresi olan sunucumuzda güvenli bir şekilde sohbet etmek ve kurumsallaşmış yapısı ile oyun odalarında eğlenceli vakit geçirmek isterseniz, sunucumuzu üyelik olmadan ve ücretsiz bir şekilde ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bartın hakkında

1991 yılında il statüsüne kavuşan Bartın’ın; Bartın Merkez, Amasra, Ulus ve Kurucaşile isminde 4 ilçesi bulunmaktadır. Her ne kadar il merkezi olarak Bartın olsa da şehir ile ilgili ilk akla gelen Fatih Sultan Mehmet’in tabiri ile Çeşm-i Cihan (Dünyanın göz bebeği) diyerek nitelediği şirin bir sahil kasabası olan Amasra’dır. Şehrin kalabalığından bunalanların soluğu aldığı bu sahil kasabasında gezip görülebilecek yerler, nerede ne yenip içileceği ve güvenli bir şekilde nerelerde konaklanabileceği ile ilgili bilgiler için sitelerde dolaşmanıza hiç gerek yok. Tüm bu bilgilere bizzat Amasra’da yaşayan ve şehri çok iyi tanıyan sunucumuz Bartın sohbet odası kullanıcıları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Üstelik sunucumuz Bartın sohbet odasında tanışacağınız gerçek kişiler ile yeni arkadaşlıklar kurarak belki de şehrin güzel caddelerinde birlikte adımlayacak, Boztepe adasında bulunan Ağlayan Ağaç altında şehrin manzarasını birlikte izleyeceksiniz.

Amasra, ormanlık alanları, plaj ve koyları, şelale ve mağaraları tüm doğal güzellikleri bünyesinde barındırmakla birlikte 3 bin yıllık tarihi dokusu ile adeta göz kamaştırıyor. 2 gün içerisinde gezilebileceğini öngördüğümüz bu güzel ilçemizde sizler de zaman kaybetmeden, yol tarifi istemek zorunda kalmadan, yorulmadan ve gezinizden keyif alarak şehrin sokaklarında turlamak istiyorsanız, sunucumuz Bartın sohbet odasını ziyaret etmelisiniz. Cep telefonunuza ister uygulama indirerek, isterseniz uygulama olmadan bir kaç tık ile sunucumuza ulaşmak ve Bartın sohbet odasına girerek keyifli sohbetler eşliğinde dilediğiniz bilgilere ulaşmak işte bu kadar kolay.

Sizler de sunucumuz sohbet odalarında keyifli vakitler geçirirken bu güzide ilimiz hakkında güvenilir bilgilere ulaşmak isterseniz vakit kaybetmeden sunucumuz sohbet odalarını ziyaret ediniz.

Yeni başlangıçlar, dostluk ve arkadaşlıklar için daha fazla beklemeyin…

Nickname Rumuz:

Şifreniz yoksa boş bırakın:0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Sağ Tık Kullanılmıyor