Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan Malatya, ülkemizin en kalabalık 28. şehri olma özelliğine sahiptir. Güney ve orta Anadolu bölgelerinin hemen kesişme noktasında bulunması hasebiyle sosyo-kültürel yapısı çeşitlilik gösterir.

Kayısının başkenti olarak da anılan büyükşehir statüsündeki şehrin sıcak insanlarını tanımak, hoş sohbetler etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey 22 yıllık tecrübesi, güvenilir ortamı ile hizmet veren sunucumuz sohbet odalarına bağlanmaktır. Tamamen ücretsiz, üyelik gerektirmeyen, kolay kullanımı ile sizlere hizmet veren sunucumuzda keyifli vakitler geçirmek için beklemenize gerek yok.

Malatya tarihine ışık tutan Levent Vadisi Kanyonu 65 milyon yıl öncesine dayanan kaya oluşumları28 km lik uzunluğa erişmektedir. Tarihi erken döneme dek uzanan şehir ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için can sıkıcı site arayışlarına hiç gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, sunucumuz sohbet odalarına bağlanmaktır.

Keyifli sohbetler ederek tanışacağınız yeni arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilir. Aynı zamanda sunucumuz oyun odalarında yüzlerce yarışmacı ile yarışarak eğlenebilirsiniz..


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Sağ Tık Kullanılmıyor