Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan orman ve denizin bütünleştiği, büyüleyici bir doğaya sahip olan nadide şehirlerimizdendir Rize.

2020 yılı nüfus verilerine göre şehrin nüfusu 350 bine yaklaşmıştır. 350 bin nüfuslu şehrin cana yakın, özü sözü bir insanlarını tanımak, sunucumuz Rize sohbet odasında yeni arkadaşlıklar kurarken sunucumuz oyun odalarında bilgilendirici ve eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Üstelik sunucumuza girişler tamamen ücretsiz.

Antik Çağ yazılı kaynaklarında Rhizus olarak anılan Rize adının Yunanca “ριζα” isminden geldiği sanılmakta olup anlamı ise Dağ Eteği’dir. Tarihi kökleri antik çağlara kadar uzanan şirin ilimiz Rize’yi yakından tanımak için siteleri dolaşmanıza gerek yok. Üstelik yazılanlardan yola çıkarak hareket ettiğinizde aslında yazılanların gerçek olmadığını görerek hayal kırıklığı yaşamak ve zaman kaybetmek de cabası. Gerçek Rizeli insanlarla tanışıp, tanıştığınız insanlarla birlikte Rize ilimizin doğal ve tarihi atmosferinde adımlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, sunucumuzun mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve kendinize bir rumuz belirleyerek sunucumuz Rize sohbet odasında; samimi, sıcak sohbetlere dalmaktır.

Güzel ilimiz Rize’de bulunan Kaçkar Sıradağlarının eteklerinde oluşan yaylalar doğal güzellikleri ve sevimli evleriyle Rize’nin güzelliğine güzellik katmaktadır. Anzer, Çağrankaya, Ovit, Cimli, Hazende, Ayder, Palovit belli başlı yaylaları olup bu yaylalar turizm merkezi olarak ilan edilmiştir. Navigasyon hizmetleri her ne kadar gelişmiş olsa da rakımın yüksek olduğu yaylaları gezerken yolunuzu kaybetmemek ve güvenli bir şekilde doğanın tadını çıkararak yaylalarda oksijene doymak isteyorsanız. Bölgeyi yakından tanıyan gerçek kişilerden yardım almak mantıklı olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak hizmet veren sunucumuza bağlanarak Rize sohbet odasına katılmak. Rize sohbet odasında bulunan gerçek ve dürüst Rizeli insanlarla tanışıp kaynaşmak ve gezip görmek istediğiniz yerler hakkında doğru ve güvenilir bilgilere ulaşmak için sunucumuz Rize sohbet odasına girmeniz yeterli olacaktır. Hem bilgi alışverişinde bulunup bir yandan da yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz.

Yeşil ve mavinin bir arada olduğu, çayı kadar sıcak sohbetlere katılmak için sunucumuz Rize sohbet odasını denemelisiniz.

Nickname Rumuz:

Şifreniz yoksa boş bırakın:0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Sağ Tık Kullanılmıyor